.

.

15pcs Акрилик Помине Уметност Дизајн Сликарство Пенкало полски Четка за DIY & Професионална Употреба

15pcs Акрилик Помине Уметност Дизајн Сликарство Пенкало полски Четка за DIY & Професионална Употреба

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Ги користите за вашите природни или лажни ноктите. 15 компјутери помине уметност пенкала & четка за дизајн и слика поставено.Погодни за мешање, од страна на вчитување и навлегува во тесни места.Лесно да се справи со, совршен за професионална и домашна употреба.Должина : app 12.8 cm ~ 20.6 cm.Пакет се Вклучени : Сет на 15 помине уметност четки 3 алатки за цртање 7 алатки за сликање (исто така може да се користи како гел ноктите лекување четки) 2 облоги 1 dotting алатка 2 вентилатор, четки за нокти уметнички ефект.

Главните карактеристики

Избор на клиент