.

.

Whiteside Рутер Битови 1027 Директно Малку со 9/16-Инчен Дијаметар на Сечење и 3/4-Инчен Сечење Должина

Whiteside Рутер Битови 1027 Директно Малку со 9/16-Инчен Дијаметар на Сечење и 3/4-Инчен Сечење Должина

DEN 458.88

Пристапност
Во достапна форма

1027. Директно Рутер Малку. 9/16 CD 3/4 CL 1/4 SH 2-1/4 OAL 2 FL.Whiteside Машина Компанија е во рутер малку бизнис за над 30 години обезбедување на клиентите со квалитет на производите, а во исто време се стреми да постигне целосна задоволството на клиентите.Неколку дрво списанија се тестираат Whiteside наспроти конкуренцијата и одбраната Whiteside како победник за најдобри рутер битови се достапни на пазарот.Whiteside Машина Компанијата е основана во 1970 година како општа намена машина продавница во подрумот на Законот заедно со цврста контрола на квалитетот, од витално значење за повратни информации од корисниците и широко поле за тестирање.Whiteside Машина Компанија.Произведени во Америка.Семејство во сопственост и управувани.Посветени на Квалитет.Дојде на - ни даде да се проба.

Главните карактеристики

Избор на клиент