.

.

Monoprice High Speed HDMI Кабел - 40 Нозе - Црно, Без Лого (3-Pack) 1080p@60Hz, 10.2 Gbps, 24AWG, CL2 - Комерцијални Серија

Monoprice High Speed HDMI Кабел - 40 Нозе - Црно, Без Лого (3-Pack) [email protected], 10.2 Gbps, 24AWG, CL2 - Комерцијални

DEN 1606.80

Пристапност
Во достапна форма

Генерички брендирање : Монтери, изведувачи, и системи integrators треба сигурен кабел што тие можат да направат свој.Ние лево нашето лого и име исклучите овие кабли, па нашиот бренд е вашиот бренд.CL2 : Овие кабли се безбедно за употреба во и низ ѕидовите и таванот простори на станбени класа згради.Потенка диригенти : Со помош на потенки проводници, овие кабли се полесно да се инсталира, пат, и се кријат од приказот.CL2 High Speed HDMI Кабли се совршено решение за вашата висока дефиниција, повеќеканалното аудио и видео потреби.Одликувајќи се со 10.2 Gbps проток, овие кабли се способни за справување со 4 K видео резолуција, 3 D видео, повеќеканални некомпресирани аудио, и сите други карактеристики наведени во HDMI спецификација.Ултра-флексибилни, CL2-номинална јакна комбинира со потенки проводници и флексибилни јакна за да се произведе еден клуч кој одговара на секој заклучување.Поддржува HDMI ethernet канал и audio return channel карактеристики.Длабоко боја до 16-bits per channel (48-битна вкупно), вклучувајќи ги Sony x.v.Боја стандард.

Главните карактеристики

Избор на клиент