.

.

Amerock CM7629BB Лице Рамка Планината Самостојно Затворање Кабинет Зглоб за Променлива Шалче Кујна Вратата Burnished Месинг

Amerock CM7629BB Лице Рамка Планината Самостојно Затворање Кабинет Зглоб за Променлива Шалче Кујна Вратата Burnished

DEN 911.76

Пристапност
Во достапна форма

Променлива Шалче Зглоб.Завршил во Burnished Месинг.Се продаваат како пар.Вклучува Хардвер Монтажа : (Големина(s) : #5 Овална Глава Завртка x 5/8in; #5 Рамна Глава Завртка x 1/2in).Amerock Нуди Висок Квалитет На Функционална Хардвер Дека Вклопува Во Беспрекорно Со Секој Стил.Променлива Шалче Само Затворање На Лицето Планината Кабинет Зглоб Burnished Месинг Заврши .

Главните карактеристики

Избор на клиент