.

.

Eaglemoss Јапонија Soryu Авиони Превозникот 1938 Нов со Блистер Пакување САМО / НЕМА Надворешно Кутија 1/1100 diecast Модел Линеен

Eaglemoss Јапонија Soryu Авиони Превозникот 1938 Нов со Блистер Пакување САМО / НЕМА Надворешно Кутија 1/1100

DEN 815.76

Пристапност
Во достапна форма

1 : 1100 Скала историски брод.Многу детални во текот,Високо Предмети.Големина : 8.07 инчи во должина.Пред насобраните модел,подготвени да бидат прикажани.Метал тело и пластични во детали.Ова НЕ е ДЕТЕ Е ИГРАЧКА.ПОГОДНИ САМО ЗА ВОЗРАСТ ОД 14+ ОГРАНИЧЕН EDDITION .

Главните карактеристики

Избор на клиент