.

.

Lancome Maquicomplet Целосна Покриеност Concealer, 320 Медиум Bisque, 0.23 Унца

Lancome Maquicomplet Целосна Покриеност Concealer, 320 Медиум Bisque, 0.23 Унца

DEN 1428.00

Пристапност
Во достапна форма

Кожата Пријателски Состојки.Помогне Да Се Зголеми Вашиот Изглед.Ви Дава Атрактивен Изглед.Оваа уникатна, анти-навремено concealer е исполнет со витамини а, ц, е и пантеон, за да го задржи вашето лице во потрага свежи и беспрекорна во текот на денот, ноќен живот, па дури и спиење.Тоа намалување на изгледот на фини линии, темни кругови, подпухналост, сончеви пеги и црвенило.

Главните карактеристики

Избор на клиент