.

.

ZHQY Круг Главата Чекан Со Дрвена Рачка Челик Топката Pein Чекан Одговара за Машини За Machinist Поправка Рака Алатка 0.5 LB.1LB.2LB3LB Screwdrivers (Тежина : Б)

ZHQY Круг Главата Чекан Со Дрвена Рачка Челик Топката Pein Чекан Одговара за Машини За Machinist Поправка Рака

DEN 1258.32

Пристапност
Во достапна форма

Голем лице оценка може да се користи како алатка за да ја израмните или удар.Анти-печат, отпорност на абење и висока цврстина.Површина полирање третман, исклучителна изведба.Направени од високо квалитетни високо - јаглероден челик, цврсти и издржливи.Погоден за домашни, индустриски, итен случај, декорација, итн.Тркалезна глава чекан со Дрвена Рачка челик топката pein чекан за Машини за machinist поправка Рака Алатка 0.5 LB.1 LB.2 LB3 LB Идеален за goldsmiths, blacksmiths и оние со користење на наковалната или staking tools.Пакет листа : 1* Круг чекан.

Главните карактеристики

Избор на клиент