.

.

Intermec CN51AN1KCF1A1000 Мобилен Компјутер, Нумеричка, EA30 Стандарден Опсег Imager, Камера, 802.11 b/g/n, Bluetooth, Флексибилни Мрежа Радио (NA, LATAM, ANZ & Кина), GPS, Android 4.2.2, Сите Јазици

Intermec CN51AN1KCF1A1000 Мобилен Компјутер, Нумеричка, EA30 Стандарден Опсег Imager, Камера, 802.11 b/g/n,

DEN 13919.76

Пристапност
Во достапна форма

Голем 4" брилијантен WVGA multi-touch дисплеј овозможува повеќе графички Кориснички интерфејс, на екранот-центрични апликации.Поддржува Android 4.1 Оперативни Системи за флексибилна примена поддршка и миграција*.Withstands повеќе од 1,5 m (5ft) паѓа на конкретни низ температурата на работа опсег и IP64 печат оценка од дожд и прашина.Индустрија-водечки перформанси која трае полни 8-часовна смена и пошироко, збогатена со патентиран smart батеријата технологија.Опремен со моќ-ефикасна 1.5 GHz dual-core мулти-мотор Texas instruments OMAP4 архитектура на процесор со 1 GB RAM и 16 GB Flash меморија.CN51 / Нумерички / EA30 Стандарден Опсег Imager / Камера / 802.11 b/g/n / Bluetooth / Флексибилен Мрежа Радио (NA, LATAM, ANZ & Кина) / GPS / Android 4.2.2 / Сите Јазици.

Главните карактеристики

Избор на клиент