.

.

Цврсто Дрво Чевли Рек Едноставна Модерните Апарати За Домаќинство Рек Голем Капацитет Публикации Multilayer Комбинација Складирање Багажник, D-J, 783475

Цврсто Дрво Чевли Рек Едноставна Модерните Апарати За Домаќинство Рек Голем Капацитет Публикации Multilayer

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Солиден метал, трајни, отпорни на абење, отпорен на корозија, еколошки облоги се безбедни и здрави.Превозот листа : 1 чевли шкафче 1 опис додаток 1 торба (не вклучувајќи чекан)во Однос на големина : Прирачник за мерење на големината на податоци може да се разликува од 12 cm.Флексибилност : Дали тоа е во подрумот, спална соба, детска соба, тавански или кампување, можете да го стави таму каде што сакате.Ние ќе ви обезбедиме повеќето професионални услуги на клиентите!Ако ви треба било каква помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент