.

.

Vestil ПОС-3636 Челик Posi-Чудак, Сина Работник Платформа со Рака Чудак, 500 lb Капацитет, 40.25 Должина x 27.875 Ширина x 40.3125 Висина

Vestil ПОС-3636 Челик Posi-Чудак, Сина Работник Платформа со Рака Чудак, 500 lb Капацитет, 40.25 Должина x 27.875

DEN 1572.00

Пристапност
Во достапна форма

Прилагодлив со едноставен чекор на чудак.Вклучува употреба на ACME навој прачки.Чудак се справи може да бидат отстранети за максимизирање на просторот.Дек е изградена од челик упатуваа плоча за подобро влечење.На Vestil ПОС-3636 Posi-Чудак Работник Платформа може да се прилагоди за оптимално ергономски ниво погоден за секој оператор со едноставен чекор на чудак.Тоа вклучува употреба на ACME навој прачки и серија на брзини за едноставно, но ефикасно приспособување на висина на дршката.Минута се справи може да бидат отстранети за максимизирање на оперативен простор.На палубата е изградена од челик упатуваа плоча за подобро влечење.

Главните карактеристики

Избор на клиент