.

.

Teerwere Чевли Полица Нерѓосувачки Челик Едноставна Складирање Багажник,Multilayer Собранието Багажник,Задебелена Багажник,Чевли Рек Чевли Полици За Складирање Дрвени (Б?

Teerwere Чевли Полица Нерѓосувачки Челик Едноставна Складирање Багажник,Multilayer Собранието Багажник,Задебелена

DEN 1560.00

Пристапност
Во достапна форма

Применливи место : Разноврсна стил за употреба во спалната соба,кујната,канцеларија,гаража,dorm соба,дневна соба, гаража,и повеќе.Service : Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во времето.Материјал : ПП.Големина : 60x26x69cm.Голем капацитет за практично складирање на чевли,кеси,копчиња и други дребулии.Лесен за користење : Пренослив,мала тежина,мала меморија,може да се користи во различни делови на куќата.Тоа лесно за вас да се зголеми вашиот мал простор за складирање,да се користи како чевли рек,прикажување на решетката,bookcase итн,се стави на чевли решетката на вашиот entryway,ходникот дневна соба или балкон.Пакување листа : 2 x Број на Полици,и Други додатоци не се included Note : 1. Поради разликите во стрелаштво светла,монитори,и личното разбирање на бои,може да биде благо боја разлики помеѓу фото и вистинскиот објект.На крајот,на вистинскиот објект ќе преовладува.2. Ве молиме овозможи мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент