.

.

StellaPro CL8000 Рок & Пиштол Професионални Светлина со Метални Рамки, големо Влијание Тело и Моќни 8000 Лумен Излез. Вградената Батерија Овозможува да одите Во Акција со Моќ

StellaPro CL8000 Рок & Пиштол Професионални Светлина со Метални Рамки, големо Влијание Тело и Моќни 8000 Лумен

DEN 23999.76

Пристапност
Во достапна форма

Само 2.7 кг, лесно рачни или c-стои монтирани.Испорачува 8,000 lumens @ 5600 K за 55 минути од нејзината внатрешна батерија и импресивен 15 часа по 500 lumens.Приклучок во на Д-допрете или AC да се кандидира колку што ви треба.Трошоци за помалку од 90 минути.Студио за квалитет на боја рендерирање TLCI 95. Најмоќниот на Светло & Движење е автономни локација светла е игра-промени за содржината на создавањето.На КП 8000 карактеристики интегрирана Li-Ion батеријата и напредни КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од низа за да ја испорача неверојатни 8000 lumens на светлината (еквивалент на 200w HMI) 50 минути.Одлично за работа со големи светлина изменувачи или дифузија панели, на компактна единица обезбедува професионални осветлување дека прави бои убаво.

Главните карактеристики

Избор на клиент