.

.

Makartt Желе Сјајот Поли Помине Гел за Полнење со Ноктите Украси Комплет Пакетот

Makartt Желе Сјајот Поли Помине Гел за Полнење со Ноктите Украси Комплет Пакетот

DEN 1439.76

Пристапност
Во достапна форма

Прекрасни Желе Сјајот на Ноктите Продолжување Гел за Полнење Makartt Надградба продолжување гел за полнење со сјајот поли ноктите, со 4 шик прекрасни нокти во боја гел градител мешани желе и сјајот, заштедите време и пари за нокти салон, и може да создаде раскошен убава продолжување нокти или bling bling помине уметност дизајн.Само се донесе вашиот ноктите салон дом.Мулти-Функција Помине Украси : Makartt помине додатоци колекции работа за на доградба на акрилни нокти или природни нокти, може да се создаде било ноктите дизајни, само да се комбинираат овие нокти украси со твоите гел полирање, поли помине гелови и доградба на акрилни нокти.Долготраен Ефект & Брз и Лесен за Употреба : Makartt поли помине продолжување гел ќе трае околу еден месец или подолго, со соодветна нокти првично (поднесување, буферирање, и чистење ).За спречување на гел лепење на четка или други помине продолжување гел алатки, можете да се натопи четка во лизга решение (не се вклучени во овој комплет ) или база на грб , па на ноктите продолжување гел може да биде искористена и форма на двоен форми непречено.Се создаде Шармантна Помине Уметност : Вие не може да одговара на ноктите накит и украси на вашите нокти да DIY вашиот уникатен помине уметност.Ние сме посветени да овозможуваат од вас да креирате прекрасни помине дизајн вештини и да бараат повеќе поставен во оваа зима.Идеален Подарок Помине Продолжување Гел за Полнење : Makartt нови поли помине гел комплет со други помине додатоци, ова помине продолжување гел за полнење е подобро и пријателски за нокти техничар, ноктите љубовници, и ноктите почеток да се обиде најдобро за продолжување помине уметност.Прилагодени за секој од почетници да се искусни професионалци.

Главните карактеристики

Избор на клиент