.

.

Vuze XR 3D VR & 360 Камера (Бела)

Vuze XR 3D VR & 360 Камера (Бела)

DEN 10319.76

Пристапност
Во достапна форма

Пука со Доверба Користење во Стан за Видео Стабилизација.Снимање видеа со резолуција од 5.7 [email protected] fps, 4 [email protected] fps и 4 [email protected] fps.Евиденција како MP4 со H. 264 енкодер за подобрен квалитет на сликата.Земете DNG и JPG фотографиите на 18 MP.Ви даваат можност професионално да се занимава со уредување на вашите фотографии, по преземањето на нив, за да се постигне без оглед на резултатот што го посакуваме.Со допир на копче, Vuze XR оди од 360 камерата за да VR 180°, кои ви даваат уникатна начини да истражуваат повеќе, и да му кажете на вашиот приказна поголемо и подобро.Променете ја перспективата и да се приспособат на вашиот публика.Лесно да се создаде кои се надвор од овој свет содржини, подготвени да се дели живеат или изменет за да се ужива подоцна.Контрола на камерата преку Wi Fi преку посветена на мобилен стан и за двете Android и i OS.Уредете, додадете voice-over и ефекти.Reframe вашиот видео користење на Директори се Намали tools.

Главните карактеристики

Избор на клиент