.

.

Ткаенината 10-2554 Делукс Глуждот & Зглоб На Тежината - 24 Парче

Ткаенината 10-2554 Делукс Глуждот & Зглоб На Тежината - 24 Парче

DEN 1353.60

Пристапност
Во достапна форма

Делукс Глуждот & Зглоб Тежина.Совршен за клиника и за домашна употреба.Тешки-должност материјали и двоен-крои во текот на. 24 Piece Specifications.Тежина : 78 кг.Ткаенината Делукс тежина има сите карактеристики на Ткаенината оригинални тежина, ПЛУС extralong циклус на рака со екстра кука табови На екстра долг јамка околу рака им овозможува на фирмата затворање на најголемите appendages и го олеснува користењето на поголеми области како на бедрото на Оваа екстра долг рака обезбедува безбедно и удобно се вклопуваат, дури и за време на поголемиот дел напорни вежби програма Ткаенината Делукс тежина карактеристики heavyduty материјали и doublestitching во текот На екстра кука јазичиња додадете дополнителни прицврстување поени и да се спречи extralong ремени од фитили Ткаенината Делукс вежба тежини се colorcoded означени со двете фунти и килограми и имаат grommets за виси на било pegboard тежина рек Карактеристики.Делукс Глуждот На Зглобот На Телесната Тежина.Совршен за клиника и за домашна употреба.Heavyduty материјали и doublestitching во текот на. 24 Piece Specifications.Тежина 78 кг.

Главните карактеристики

Избор на клиент