.

.

Гира Поставите Прилагодливи Тегови Слободни Тежината за Мажите и Жените Мултифункционален Поставите Рачно Дигање Тегови, со Поврзување Прачка Користи Barbell Салата

Гира Поставите Прилагодливи Тегови Слободни Тежината за Мажите и Жените Мултифункционален Поставите Рачно Дигање

DEN 11486.16

Пристапност
Во достапна форма

Прилагодливи тежина : тегови, се помали во големина, до 44 фунти, можете слободно да се постави на губење на прилагодувања за да ги задоволат потребите за обука.Фитнес гира комплет е направена од цемент мешавина и полиетилен, која може да ви овозможи со различни тежина опции, кои се движат од 12.8 lbs да 44lbs.Две-во-едно тегови; не ограничувајќи се на различни гира комбинации, на тегови се поврзани со barbell преку поврзување прачка да стане barbell.Да се задоволат потребите на горните и долните екстремитети движење.Поврзување прачка; 40cm / 15.7 инчен густа пена поврзување прачка, безбедно декомпресија, не се лизга, пот-доказ, удобно, вежба во секое време, насекаде.Safe декомпресија; целосно покриени со пена поврзување прачка и криви гума завиткани гира бар одговара на вашата дланка за да се избегне спортски повреди и да ви донесе удобноста што ви е потребно за фитнес.Лесен за употреба и чување на : потребни се неколку секунди да се соберат и да се извади.Компактен, лесен, лесен за употреба и чување.Еден-на-еден тегови, се елиминира потребата за повеќе тегови во остварувањето простор.

Главните карактеристики

Избор на клиент