.

.

Уво Стапови Памук Брис Памук/500pcs/Случаен Боја

Уво Стапови Памук Брис Памук/500pcs/Случаен Боја

DEN 804.48

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : памук ;Пакетот вклучува : вкупно 500pcs.Овие прецизност брисеви функција мека памучна совети кои ги направи безбедни за употреба; наменета за чистење на ефикасно, функционални, и удобен.Користете ги овие неверојатни памук брисеви да направите нешто што ви треба.Отстранете ја сочинуваат, ќе се применуваат креми, се грижи за повреди и рани или дури и да се изврши уметности и занаети.Широк спектар на употреба, вклучувајќи убавина, примена/отстранување/допирање-up козметика, апарати за чистење, уметности & занаети, домашни миленичиња нега, грижа за новороденчињата, чистење колекционерски предмети, сликарство, моделот на градење, прва помош, и многу повеќе!.ПОГОДНА ЗА ВОЗРАСНИ И за БЕБИЊА : Овие прецизност брисеви функција мека памучна совети кои ги направи безбедни за употреба.Бродови од Хонг Конг.Користете ги овие неверојатни памук брисеви да направите нешто што ви треба.Отстранете ја сочинуваат, ќе се применуваат креми, се грижи за повреди и рани или дури и да се изврши уметности и занаети.Широк спектар на употреба, вклучувајќи убавина, примена/отстранување/допирање-up козметика, апарати за чистење, уметности & занаети, домашни миленичиња нега, грижа за новороденчињата, чистење колекционерски предмети, сликарство, моделот на градење, прва помош, и многу повеќе!Овие прецизност брисеви функција мека памучна совети кои ги направи безбедни за употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент