.

.

WSZJJ 3-Ниво Бамбус Чевли Рек Клупата, Чевли Организатор со Седиште, Чевли Складирање Полица за Entryway Ходникот Дневна Соба и Бања

WSZJJ 3-Ниво Бамбус Чевли Рек Клупата, Чевли Организатор со Седиште, Чевли Складирање Полица за Entryway Ходникот

DEN 10092.48

Пристапност
Во достапна форма

Направен од висок квалитет на дрво-пластика одбор, мазни, цврсти и убави.Има долг животен пат, издржливи во употреба.Водоотпорен, влага доказ и не е лесно да се стане.Мие, лесен за чистење.Може да се користи за да поставите звук, potted растенијата, чевли, итн.Направен од висок квалитет на дрво-пластика одбор, мазни, цврсти и убави.Има долг животен пат, издржливи во употреба.Водоотпорен, влага доказ и не е лесно да се стане.Мие, лесен за чистење.Може да се користи за да поставите звук, potted растенијата, чевли, итн.Лесно да се соберат и расклопување.Користете шрафови за да го поправи тоа врз основа на оригиналната може да се направи повеќе да се поправи и да не се лесно да се распадне.Убава шупливи дизајн, да се координира со секој стил на декорација.Оваа складирање чевли рек носител е дефинитивно вашиот паметен избор за враќање на вредни простор во домот.Чувајте ги вашите простор уреден со овој чевли решетката.

Главните карактеристики

Избор на клиент