.

.

Burndy YA1CL-2TC14E2 Две Дупка Hylug Код Диригент Стандард Барел Бакар Компресија Терминал, 1 AWG Диригент, 1/4 Студ Дупка Големина, 3/4 Студ Дупка Проред, 0.68 Јазик Ширина, 2.64 Должина

Burndy YA1CL-2TC14E2 Две Дупка Hylug Код Диригент Стандард Барел Бакар Компресија Терминал, 1 AWG Диригент,

DEN 554.16

Пристапност
Во достапна форма

Бакар компресија терминал.УЛ Наведени и АДС уверение. 600 Volts до 35 k V.Диригент : 1 AWG.Две дупка hylug код диригент стандард барел бакар компресија терминал.УЛ Наведени 90 степени C, 600 Volts до 35 k V. 45 Степени и 90 степени агли се достапни.Диригент : 1 AWG, 50 квадратни mm.На MM2 диригент големини наведени се препораки за Класа 2 диригент.

Главните карактеристики

Избор на клиент