.

.

Птица Замав Џвакање Играчки - Папагал Hammock Бел Играчки Погоден за Мал Parakeets, Cockatiels, Conures, Finches,Budgie,Macaws, Папагали, Љубов Птици,Папагалот Играчка Сет (Жолт)

Птица Замав Џвакање Играчки - Папагал Hammock Бел Играчки Погоден за Мал Parakeets, Cockatiels, Conures, Finches,Budgie,Macaws,

DEN 993.60

Пристапност
Во достапна форма

Нека папагали слободни искачи и се чувствува Одлично место дизајниран за вашето домашно милениче да се игра и да се искачи, лесно да го инсталирате во cage Note:1. ✔【БЕЗБЕДНО ДА се ЏВАКА】Сите видови на Домашни миленици птици сакаат да пек и џвакање. ✔【ПТИЦА во РАСПОЛОЖЕНИЕТО ИГРАЧКИ ЗА РАЗНИ ПТИЦИ】Обезбедува домашно милениче птици забава возвишено место за да се задоволат природните потреби на птици; Направи повеќето птици вежби и зајакнување на нивните мускули, погоден за мал parakeets, cockatiel, conures, macaws, папагали, љубов птици, Mynah, finches и др. ♥ Добредојдовте на BB67 продавница.

Главните карактеристики

Избор на клиент