.

.

XYLXJ Механички Тастатура за Компјутер Тастатура со Мултимедијални Копчиња и RGB Осветлување

XYLXJ Механички Тастатура за Компјутер Тастатура со Мултимедијални Копчиња и RGB Осветлување

DEN 1483.20

Пристапност
Во достапна форма

Кул осветлување ефекти : различни кул светлата ќе ги заслепуваат вас, различни од моделот ви летаат на сите во текот на небото, и обичај осветлување е исто така поддржана.Алуминиум легура боја панел е формирана на едно време : облик е исклучителна и дарежлив, и боја технологија ефикасно спречува истекување.Самостојна перформанси оптимизација на копчето : самостојна перформанси оптимизација на копчето, не само што може да се реализира најчесто користени мултимедијални репродукција (нагоре и надолу музика, пауза 1 репродукција), но, исто така, може да се реализира сопствени функции преку возачот.G-копче тркала искуство слободни контрола : палецот-влечење дизајн, со кратко притискање на Г копче (1 секунда), можете брзо да се префрлате помеѓу контрола на јачина на звук и светлина и светлината за контрола на флексибилно и ефикасно, што ќе ви овозможи да врши контрола на целокупната ситуација.Игра ниво на обработка на чип : 32-битна игра обработка на чип одговор брзина 1ms, играта искуство од внатре кон надвор.Број на копчиња : 110 Interface : USBButton живот : 60 милиони times Metal панел со метал Јзу пред логото, monochromatic сон lamp Professional игра структура, целосна поддршка на клучот нема конфликт/шест-клуч не црвено switch Independent перформанси оптимизација за скролување, полесно operation Size : за 440x150x36mm1. Метал панел со метал пред логото, monochromatic сон lamp2. На два боја keycap не се носи, и трапезоидна копче крива согласува да ergonomics3. Професионални игра изградба, целосна поддршка на клучот нема конфликт/шест-клуч не црвено switch4. Независна перформанси оптимизација за скролување, повеќе удобен операција.

Главните карактеристики

Избор на клиент