.

.

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Голем Салон за Убавина Количка 3-Ниво Abs Возен Складирање Количка Мулти Цел Алатка Автомобил со Рачки,64.5×44.5×98 см

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Голем Салон за Убавина Количка 3-Ниво Abs Возен Складирање Количка

DEN 753.60

Пристапност
Во достапна форма

◇▷▶Универзална Тркала : Висок Квалитет Макара, Супер Товарот Обезбеди Пространа Простор за да Можете да зачувате Работите, Кои ги Исполнуваат Вашите Различни Потреби.▽▼▶●Производ Параметри : ▽▼▶●Материјал : Abs Пластика▽▼▶●Боја : Сива▽▼▶●Големина : s - 54 × 37 × 98 Cm, М - 64.5 × 44.5 × 98 См, L - 76 × 53 × 98 см▽▼▶●Производот Предност : ▽▼▶●Лесно да се Соберат.▽▼▶●Обезбеди Largestorage Простор.▽▼▶●Heightening Ограда За Заштита.▽▼▶●Удобно Потпирач за Дизајн, Easyto им Помогнам на Количка.▽▼▶●Ги собере Различни Стилови на Дизајнот на Ентериер и да Понуди Корисни Простор за Складирање.▽▼▶●Кошница Shees на Трајни Возен Рамка Овозможи Бројни Можностите за Складирање.▽▼▶●Answer : ___________________________ Note : ▽▼▶●Тоа Може да Има Вкус на Почетокот,Вентилација Неколку Дена,Може да Soe Мирис Проблем.▽▼▶●Поради Прирачник за Мерење, а Разликата на 1-2 cm е Дозволено.▽▼▶●Светла Слика и Различни Визуелизација Може да се Направи Боја на Објекти во Фото Различни од Оние вистинските.▽▼▶●Време На Испорака : Рок На Испорака 9-25 Дена.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Веднаш.▽▼▶●Пакетот Вклучува : ▽▼▶●1 X Складирање Решетката.

Главните карактеристики

Избор на клиент