.

.

TWDYC Мода Жените Smart Watch Водоотпорен отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Монитор Smart Watch Подарок за Дамите Види Нараквица (Боја : Црна)

TWDYC Мода Жените Smart Watch Водоотпорен отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Монитор Smart Watch Подарок

DEN 1079.76

Пристапност
Во достапна форма

Фитнес Статус : Шарени Екранот ќе ви овозможи да се види на време јасно дури и под сонцето.снимање на вашиот чекори, растојание, калории изгори, отчукувањата на срцето, спиење снимање; и снимање на податоци и во smartphone Стан и да се види.Тоа е вашата фитнес Придружник.Работа Над Вашите Очекувања : Лесно да се спарите со некој паметен телефон.Навремено syncs на повикувач ID, SMS содржини, стан притисни известувања (како Facebook, Twitter, Whats App).Можете да ги прочитате пораките и одбивање на телефонот.Тоа е вашата работа партнер.Широк компатибилност : Овој паметен може да се види поддршка најмногу android и ios телефони(Bluetooth 4.0, Android 4.0 и i OS 8.0 и погоре).Батеријата и снимање на податоци и во smartphone Стан и да се види.Тоа е вашата фитнес Придружник.Работа Над Вашите Очекувања : Лесно да се спарите со некој паметен телефон.Навремено syncs на повикувач ID, SMS содржини, стан притисни известувања (како Facebook, Twitter, Whats App).Можете да ги прочитате пораките и одбивање на телефонот.Тоа е вашата работа partner Broad компатибилност : Овој паметен може да се види поддршка најмногу android и ios телефони(Bluetooth 4.0, Android 4.0 и i OS 8.0 и погоре).На животниот Век на батеријата 120m Ah Network Режим : None CPU Модел : Smart Watch Style : SPORTPackage се Вклучени : Спорт Watchbands *1 If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Пакет се Вклучени : 1 * Smart нараквица.

Главните карактеристики

Избор на клиент