.

.

HDMI 1080 HD Media Player со 100Mbps Декодирање Стапка, Автоматска Идентификација Излез на Кабел, Поддршка SD/MMC Картичка, USB Влез, AV/HDMI/YPbPr Излез.(НАС Приклучок)

HDMI 1080 HD Media Player со 100Mbps Декодирање Стапка, Автоматска Идентификација Излез на Кабел, Поддршка SD/MMC

DEN 765.36

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 1080 P Videos & Images Излез - AV/HDMI/YPb Pr излез ви овозможува да пуштате видео записи и слики на ТВ од SD картички и USB уреди за да се постигне домашен театар ефект.Стерео Околните Звук - Лево и десно канали излез овозможува media player центар да се создаде стерео околните звук, кој ви дава голема аудио-визуелно уживање.Dataloss Пренос - 100 Mbps декодирање стапка и широк компатибилност обезбеди комплетноста на пренос на податоци без загуба на податоци.Автоматско Препознавање на Излез - Кога приклучување во излезен кабел, на 1080 P media player ќе ги идентификуваат и да ги конвертирате во соодветните излез режим.Широк Компатибилноста - Тоа ги поддржува SD/MMC картички, USB уреди како У диск, 2.5 во 1 T мобилни хард диск, итн.Опис : Можете да го приклучете SD/MMC картичка и USB уред на оваа HD media player и поврзете го на ТВ преку AV/HDMI/YPb Pr излез за да се постигне супер висок квалитет 1080 P видеа и слики.Лево и десно канали излез нуди стерео околните звук.И 100 Mbps декодирање го оценувате прави сигурен дека dataloss пренос.Идеална медиа плеер за корисници кои се во потрага на високо квалитетни дигитални видео и слики.Спецификации : тип на Производ : Media Player Центар Резолуција : 1080 P Сигнал на бучава сооднос : ≥80d B Аудио излез : Стерео лево и десно канали излез Поддржани хард диск формат : За FAT16/FAT32/NTFS ТВ модулација : PAL/NTSC Пакет големина : прибл. 14 * 13.5 * 8.5 cm/ 5.51 * 5.31 * 3.35 во Пакет тежина : 324g Пакет Листа : 1 * 1080 P Media Player 1 * Прирачник за Корисникот 1 * Адаптер 1 * Далечински Управувач 1 * AV Кабел.

Главните карактеристики

Избор на клиент