.

.

Интелигентни Магнетна Терапија Hula Обрачот, Професионални Монтажни 360° Опкружувачки Фитнес Прстен со Гравитација Топката за Масажа, Погоден за Деца и Возрасни Поче

Интелигентни Магнетна Терапија Hula Обрачот, Професионални Монтажни 360° Опкружувачки Фитнес Прстен со Гравитација

DEN 1653.60

Пристапност
Во достапна форма

Safe материјали : smart hula обрачот користи безбедна и високо-квалитетни материјали со мазни интерфејс за да се обезбеди удобност и безбедност на половината и стомакот за време на употреба. Ве молиме вежба во голем дел, се обрне внимание на замав спектар на тешки топката, и да се избегне допирање на други луѓе или мебел.Меки силиконски масажа раководител длабоко масажи половината од сите агли, помагајќи да се горат масти брзо додека ротирање на hula обрачот. Пред вежбање, бидете сигурни дека за да се заврши обрачот конекција и да носат тесна облека.Две-во-едно фитнес, масажа : smart hula обрачот е опремена со напредна магнетна терапија концепт.Овој паметен hula обрачот не само што може брзо да се консумираат на телесните масти, но исто така и масажа на половината, кои ви даваат пријатно и интересно 360-степен ротирачкото магнетно терапијата со масажа.Можете да пуштате видео/слушате музика/вршат и други активности, додека со користење на hula обрачот.Монтажни дизајн : најголемата hula обрачот се состои од 24 монтажни делови кои може да се spliced и расклопуваат, што ќе ви овозможи да се прилагоди на големината според половината турнеја со притискање на едно копче.Не-паѓа hula обрачот : во Споредба со традиционалните фитнес hula обрачот, паметни hula обрачот никогаш не ќе падне.Можете да пуштате видео записи, снимање и слушање на музика на вашиот мобилен телефон без да се грижиш за падне hula обрачот. Посебни групи : Ако се чувствуваат непријатно, избегнувајте да вежбате.

Главните карактеристики

Избор на клиент