.

.

Кабел Момци, Се Чуди Одмаздници Incredible Hulk Контролер Носителот

Кабел Момци, Се Чуди Одмаздници Incredible Hulk Контролер Носителот

DEN 940.08

Пристапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.ЧУДО ТЕМАТСКИТЕ – ги здружи силите со вашите омилени се Чудат карактер со нашите Кабел Човек уред носителот modelled на Hulk од Марвел франшиза и Xbox Серија X Одмаздници videogame.ФУНКЦИОНАЛНИ – Нашите игри статуа дела како Xbox контролер стојат, PS4 планината, ТВ далечинскиот управувач и телефонот за држачот за маса за забава, но и практичен начин да се neaten до секој простор.USB КАБЕЛОТ ВКЛУЧЕН – Целосно опремена со двете 2м микро USB и Тип C полнење кабел, ова PS4 контролер носителот слика е еден од крајната игри додатоци момчиња и девојчиња ќе љубов.COLLECTABLE – Нашиот контролер закачалката е дел од поголем собирање на Кабел Момци и е совршена игра носителот collectable објект за Марвел Стрип фанови како производ официјално лиценцирани од страна на Марвел.ПОДАРОК ИДЕЈА - Лекување на било Чудо љубовник со нашите PS4 контролер носителот фигура; без разлика дали сте во потрага за Hulk подароци за мажи или жени или најдобар подарок за технолошки љубовници, не гледам подалеку!.Производителот гаранција може да не се применува.Опис на производот Тоа е оној сте биле на чекање за - бестрашен Hulk се приклучува на нашите Капетан Америка, Црна Вдовица, Iron Man, и Тор контролер се залага да се соберат на пет основни членовите на Avengers.Кабел Момци се голем број на високо детални бројки направи да се одржи вашите игри контролори, паметни телефони, ТВ remotes, или нешто друго може да се мисли на!Направени од издржлив нерѓосувачки челик, 8" во височина и изграден за стабилност, овие игри маса додатоци имаат толку многу намени кои ќе се прашуваат што ќе направи без нив!Зелена кожа херој може да дејствува како Xbox контролер носителот, PS4 контролер планината и десктоп телефон стојат, поддршка на уреди на патентиран полица систем (направени со Hulk е семоќниот раце).За крајната игри додатоци носителот, нашите Кабел Човек доаѓа со 2m микро USB, Тип C полнење кабел за да го држете го вашиот уред додека трошоци.Дел од многу поголем Марвел Стрип Кабел Момци собирање, овие Play Station контролер носители направи идеална collectable за било Чудо љубовник; зошто да не се соберат сите нив?Сет Содржи : 1 Бод Кабел Човек и полнење кабел.

Главните карактеристики

Избор на клиент