.

.

Сојузничките Месинг CC-2-22 Каролина Кристал Колекција 22 Инчен Две Нивоа Стаклена Полица, Полиран Месинг

Сојузничките Месинг CC-2-22 Каролина Кристал Колекција 22 Инчен Две Нивоа Стаклена Полица, Полиран Месинг

DEN 6216.00

Пристапност
Во достапна форма

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Кристал акценти додадете елегантен допир.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на простор.Стакло димензија 16-во x 5-во.Предвидено со ограничено траење.Reimagine вашата бања со овој фино направена двојно стакло полица со кристално акценти.2 здрав стаклени полици даваат многу простор за вашите елементи.Традиционален стил и супериорен квалитет резонираат од оваа страна направена додаток.Одликувајќи се дебели, beveled-edge стакло и цврсти месинг хардвер оваа полица е направена за издржливост, сила и стил.Еден од многуте координирање на додатоци во Сојузничките Месинг Колекција на додатоци, ова двојно стакло полица со кристално акценти е совршен додаток на вашата бања оркестарот.

Главните карактеристики

Избор на клиент