.

.

тегови Домашна Фитнес Опрема Прилагодливи Мали Barbells Тежина Обука Опрема Спортска Опрема

тегови Домашна Фитнес Опрема Прилагодливи Мали Barbells Тежина Обука Опрема Спортска Опрема

DEN 1051.20

Пристапност
Во достапна форма

★【Заштита на животната средина и без мирис】појавата на овој гира е опкружено со заштита на животната средина гума, заштита на животната средина, без мирис и не му наштети на подот. ★【Отстранлив】Кога не го користите, може да се размонтираат тоа и го стави во кутија за да зачувате простор и тоа е многу погодно да го носат надвор. ★【Едноставни и практични фитнес опрема】Можете да го користите тегови за да го направите различни тежина обука да им помогне да се изгради мускулите и да се изгради совршено тело. ★【Мултифункционален】Оваа гира има 40cm поврзување род, може да се претвори го во мали barbell. ★【Услуга】Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме многу среќни да помогнеме. ♣ Ова е стилски и практични гира, можете да го користите за да направите различни тежина обука да им помогне да се изгради совршено тело.♣ Мултифункционални спортски опрема Тегови♣ Материјал : Гума заврши♣ Боја : Црна♣ тежина : 10kg , 15kg , 20 кг , 30kgr.♣ карактеристики на Производот : Безбедна и стабилна, лесно да се соберат, целото семејство може да го користат➤ ве Молиме имајте на ум : ●Ние само го продаде тегови, не вклучувајќи и други производи.●Ние се рачно мерење, не може да биде 1-2 CM грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ве молиме да се разбере●боја и слика од самиот производ ќе бидат различни, поради снимање технологија, осветлување, екран параметри и други фактори.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.●Ние ќе брод во рок од 1-3 дена.Времето за испорака на пакетот е 7-20 дена. ● Ако имате било какви прашања во врска со овој проект, ве молиме контактирајте со нас.Сите пораки ќе се одговори во рок од 1 работен ден.

Главните карактеристики

Избор на клиент