.

.

Малку Гигант RNH2-3060-6PY-АХ Работа на Висина на Платформа Камион, 30 x 60, Сива

Малку Гигант RNH2-3060-6PY-АХ Работа на Висина на Платформа Камион, 30 x 60, Сива

DEN 614.40

Пристапност
Во достапна форма

30" x 60". 2000 lb Капацитет.Флеш Врвот Палубата со 1/4" Hardboard над 12 мерач Челик Палубата, 1-1/2" Задржување на Усна на Долниот Челик Палубата.Прилагодлива Висина.Направен во САД. 12 мерач челик врвот дек е издигнат до удобно работа на висина за да се минимизира виткање и кревање на тој начин се намалува врати вирус.Долниот дек е 12g со 1-1/2" задржување на усна обезбедува сигурно чување кога патувате.Прилагодлива висина верзии се прилагоди од 25-1/2" за да 35-1/2".Притисни бар се справи со се наоѓа 14" над палубата. 2 крути, 2 вртливата casters со долготрајни 6" не-означување полиуретан тркала.Сите заварени конструкција со трајни сива прав грб.Топ Палубата има 1/4" Hardboard над Челик.

Главните карактеристики

Избор на клиент