.

.

Сет од 4 Флора Полимер Стакло 10ml Празен се Тркалаат На Шишиња за Етерични Масла Мешавини или Парфем од Rivertree Живот

Сет од 4 Флора Полимер Стакло 10ml Празен се Тркалаат На Шишиња за Етерични Масла Мешавини или Парфем од Rivertree

DEN 118.80

Пристапност
Во достапна форма

Сет од 4 Флора дизајн 10ml стаклени шишиња се економски, удобен и refillable.Вклучена е еден од секоја боја прикажува : сина, зелена, виолетова & жолта.Совршен за примена на разводнета етерични масла и мешавини директно на кожата.Карактеристики метал нерѓосувачки челик roller ball и убава апстракт цвет полимер обвивка за да се заштити вашата етерично масло мешавини.Секое шише околу 3" високи x .75" широк.Чувајте ги вашите DIY мешавини практичен и удобен на сите времиња.Се елиминира неуредна капе во шишиња и непотребното spills.

Главните карактеристики

Избор на клиент