.

.

EASTON ПРО X Бејзбол Catchers Шлем, Мат Боја, 2021, Шок Апсорбирање на Poron XRD Пена, Влага Wicking BIODRI лагер, Висока Отпорност на ABS Школка, Ергономски Брадата Првенство, NOCSAE Одобрени

EASTON ПРО X Бејзбол Catchers Шлем, Мат Боја, 2021, Шок Апсорбирање на Poron XRD Пена, Влага Wicking BIODRI

DEN 3598.80

Пристапност
Во достапна форма

100% Други Влакна.Направени во САД или Увезуваат.Црна челик кафез дизајниран со рамен блискиот бар за зголемување на видливоста.ABS пластика школка со стратешки струење отвори.Кадифен завиткани соочи со дише воздух мрежа и Bio Dri влага wicking ткаенина.Шок апсорбирање на Poron XRD во горниот дел на круната област.Ергономски и перат брадата првенство дизајн овозможува подобро се вклопуваат и комуникација.EASTON ПРО X Бејзбол Catchers Шлем, Мали, Мат Црна боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент