.

.

Професионални Тетоважа Комплет Тетоважа Ротари Пенкало Машина Јарболот Поставен Трајна Шминка Кертриџ Игла Тетоважа на Телото Уметност Лагер и Shader

Професионални Тетоважа Комплет Тетоважа Ротари Пенкало Машина Јарболот Поставен Трајна Шминка Кертриџ Игла Тетоважа

DEN 1348.80

Пристапност
Во достапна форма

Високо Стабилни Перформанси, Стабилен и Сигурен, не станува жешко по долго работно време.Обезбеди излезна моќ може да биде континуирано.Мрсна метал, десет-слот quincunx ексцентричен тркала, висока фреквенција, брзо се враќа.Силна игла исфрлање, долг живот, посебно мрсна соединение, инженерство материјали, нема посебни одржување, секогаш во режим на подготвеност, и издржливи.Една игла од NB, еластична гума дизајн.Иглата е стабилна, иглата е надвор.иглата не е procrastinating брзо.RAC жици метод.Стабилна моќ и силна спроводливост.Нека тетоважа уметник работа послободно без да се грижиш за жици проблеми.Користете оригинални увоз мотор, не се топло со долго време на работата.Може да се вклопат за трајна шминка игли, погоден за веѓи, исто така и за телото тетоважа дизајн.Бренд Име : МАКС·SOrigin : CN(Потекло)Стока Квалитет, Сертификација : ce Plug Тип : EUMaterial : Alloy Model Број : WQ102-6 YType : Тетоважа Gun Gun Тип : Electric Oprating напон : 5-13 V DCNeedle издаденост : 0-4.5 mm Stroke : 3.5 mm Connection : 3.5 mm Џек plug Cable должина : 1.8 m Net Тежина : 142.4 g Gross Тежина : 285g Size : 11.7 cm Color : BLACKMotor : Јапонија увезени motor Speed : 9 V 10000 rpm Wheelset : мрсна метал десет-слот слива цвет ексцентричен wheel Suggested работен напон : 6-9 VAll-во-едно игла support : поддршка во 99% од сите-во-едно игли за market Power карактеристики : Тетоважа, Двоен Режим Тетоважа Напојување : Работат на струјата : 2 AInput напон : 90v-240v (Универзална)Излезниот напон : 0-12 V.

Главните карактеристики

Избор на клиент