.

.

Andis 40055 600-Вати Високи Перформанси ProStyle Фен За Коса, Бело

Andis 40055 600-Вати Високи Перформанси ProStyle Фен За Коса, Бело

DEN 671.76

Пристапност
Во достапна форма

1600 W на сушење моќ.Средината на големината на пиштол стил, фен.Четири топлина и воздухот settings.Тело материјал : Полимер.Contoured рачка за удобен зафат.Тешки-должност кабелот. 1600 W на сушење моќ Средината на големината на пиштол стил фен Четири топлина и две воздушни прилагодувања за Лесна и компактна големина Contoured рачка за удобен зафат Тешки-должност кабелот ALCI во приклучокот Andis Про-Стил Фен нуди четири топлина поставување и две воздушни прилагодувања со 1600 w на фен моќ.На мека на допир домување, спарени со contoured се справи, да се обезбеди удобност со секоја употреба.Својот лесен дизајн и компактна големина направи совршен додаток за секоја бања.Четири топлина и воздухот прилагодување да ви помогне да се добие дека идеален стил на вашата коса.Моќен висока wattage ќе работат и за сите типови коса.

Главните карактеристики

Избор на клиент