.

.

10X Зголемена Шминка Огледало 360° на Ротација Двојно Двострано Патување Рачни Суета Огледала за Tweezing,Blackhead,Blemish Отстранување,Б

10X Зголемена Шминка Огледало 360° на Ротација Двојно Двострано Патување Рачни Суета Огледала за Tweezing,Blackhead,Blemish

DEN 1108.80

Пристапност
Во достапна форма

3.360 СТЕПЕН СЛОБОДНИ РОТАЦИЈА : на Оваа страна огледало има свитлива и флексибилни рачка што може да се ротира во различни агли и може да се користи како рака огледало, десктоп огледало и виси огледало. 4.ПРЕНОСНИ МАЛИ ОГЛЕДАЛО : дијаметар е 13.5 cm.Лесен и компактен преносни огледало кое може да се спроведе во било која мала торба, чанта, ранец или куферот.Тоа е, мора да избор за патување и шминка.Тоа е лесно да се извади и секојдневно одржување. 1.ВИСОКА ДЕФИНИЦИЈА : Ова двострано огледало е направен од високо-квалитет стакло и ABS пластика, покажувајќи висока дефиниција и одлична рефлексија ефект, без дисторзија.Тоа е многу погодно за мажи за бричење и женски шминка. 2.10 X MAGNIFICATIONS И ДВОЈНО СТРАНИ : Овој рачен шминка огледало има 10x зголемување,Тоа е многу погоден за целосна шминка и претставува јасна визуелен ефект врз одредена лицето детали. 【УСЛУГА ГАРАНЦИЈА】Ние сме посветени на услугата на купувачи, ние секогаш се одржи на повеќето одлични високи стандарди, и се стремиме за вашето задоволство, ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ми порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да ви гарантира пријатен шопинг expeyrience.Добредојдовте во мојата продавница!Опис : *Висока дефиниција стакло огледало, јасно и undistorted, корозија-отпорни, ќе не haze, стареење и матно.*Флексибилни се справи може да биде укината назад кога е потребно, преносни за патување.*Двојно еднострано гледање со 10x зголемување и нормално зголемена.*3-во-1 огледало, рачни, countertop да стојат и да виси огледало, многу лесен за употреба.*Одлична за дневна шминка пријавата, лицето коса отстранување бричење и чешлање.Спецификација : Материјал : ABS + Glass Size : Прибл 24.5*13.6 cm Package Вклучува : 1* Зголемена Шминка Mirror Note : Pls дозволете мала големина грешка и боја разликата се должи на прирачник за мерење и различни монитори.Ви благодариме.

Главните карактеристики

Material:
ABS + Glass
Size:
Approx 24.5*13.6cm
Package Includes:
1* Magnifying Makeup Mirror :
Pls allow slight size error and color difference due to manual measurement and different monitors. Thanks. :
Избор на клиент