.

.

Tennsco LSCF-15-SO84 Наведнат Врвот Агол Додатен, 15 Должина, Бела Премија

Tennsco LSCF-15-SO84 Наведнат Врвот Агол Додатен, 15 Должина, Бела Премија

DEN 2109.60

Пристапност
Во достапна форма

Се користи за шкафче.Должина : 15".Боја : Премиум Бела.Овој тип на Производ име е Tennsco LSCF-15 Наведнат Врвот Агол Додатен, 15" Должина, Премија Бела.Наведнат врвот агол додатен, 15" должина, премија бела.Овој производ е произведен во сад.Овој Производ е произведен од страна на Tennsco Корп

Главните карактеристики

Избор на клиент