.

.

NoMI Андроид 10.0 Седна Nav Автомобил Стерео 2 Din Радио за Nissan Sylphy 2012-2018 GPS Навигација 9in екран осетлив на допир MP5 Мултимедијален Плеер Видео Приемник со 4G/5G WiFi DSP Carplay

NoMI Андроид 10.0 Седна Nav Автомобил Стерео 2 Din Радио за Nissan Sylphy 2012-2018 GPS Навигација 9in екран

DEN 12957.12

Пристапност
Во достапна форма

* ПОГОДЕН МОДЕЛ : автомобил аудио MP5 играч компатибилен со Nissan Sylphy 2012-2018. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат правилен облик/стил ОЕМ единица пред купување.Ако не сте сигурни дали тоа е соодветно, можете да ни испратите слика на централната конзола прво. * ANDROID АВТОМОБИЛ СТЕРЕО : најновите Андроид 10.0 оперативен систем, ефикасна quad-core / octa-core процесор со 1 GB / 4 GB / 6 GB RAM меморија, 16 GB / 64 GB / 128 GB ROM, со одлични перформанси, побрз и постабилен. * АВТОМОБИЛ МУЛТИМЕДИЈАЛЕН ПЛЕЕР : 9-инчен или 10-инчен 2.5 D high-definition мулти-екран на допир, повеќе чувствителни и точни, high-definition 1024 * 720 пиксели, екранот, и поддржува 1920 * 1080 видео репродукција.Ултра-јасно видео репродукција, замислете визуелен празник!Можете да ги зачувате сите вашите омилени канали и да слушате вести, музика и емисии во секое време. * МУЛТИ-ФУНКЦИИ : интегриран автомобил стерео МИКРОФОН во Андроид 10.0 поддржува GPS/Bluetooth 4.0/5.0 (музика и hands-free повици)/WLAN/4 G/1080 P видео/full РКА излез/USB/поголеми IPS екран на допир/огледало врска/воланот контрола/обратен image /Возило информации/Мулти-јазик/Plug and play, поддршка надворешни DVR/TPMS/OBD2/DAB+/Carplay/Цртичка Cam, итн. (опција).Rear view camera(опционално). * ПОДДРШКА за GPS НАВИГАЦИЈА : автомобил MP5 играч интегрирани во GPS модул поддржува онлајн и офлајн навигациски апликации на барањето на пазарот.Со ажурирани податоци во навигацискиот стан, нема да се изгуби повторно додека возите.На две-зона функција ви овозможува да се игра радио/USB/SD музика додека навигација.

Главните карактеристики

Избор на клиент