.

.

Tennsco LSCF-15-DGY Наведнат Врвот Агол Додатен, 15 Должина, Сив Гулаб

Tennsco LSCF-15-DGY Наведнат Врвот Агол Додатен, 15 Должина, Сив Гулаб

DEN 15366.00

Пристапност
Во достапна форма

Се користи за шкафче.Должина : 15".Боја : Dove Сива Боја.Овој тип на Производ име е Tennsco LSCF-15 Наведнат Врвот Агол Додатен, 15" Должина, Сив Гулаб.Наведнат врвот агол додатен, 15" должина, сив гулаб.Овој производ е произведен во сад.Овој Производ е произведен од страна на Tennsco Корп

Главните карактеристики

Избор на клиент