.

.

Ретро Класичен Керамички Кригла Set 6 | Бело Кафе Гроздобер Стил

Ретро Класичен Керамички Кригла Set 6 | Бело Кафе Гроздобер Стил

DEN 612.96

Пристапност
Во достапна форма

Се продаваат во сетови 6. Секој кригла 3.75"L x 5"W x 3.75"H. Има 12oz.Рачно изработени Тера Cotta Керамички со Бела Глазура.Микробранова печка и машина за миење Садови Безбедно.Преданија за Квалитет - Стручно страна направена и рака завршено.Поради страна направена од природата на овој дел, секое парче може да се суптилни разлики.За да креирате нашиот најнов tabletop колекција ние се собраа на повеќето убави и функционални форми.Секое парче е рачно изработени од црна тера cotta потоа натопена во нашиот потпис бела глазура за естетска дека dodges поими на прим и соодветна во корист на секојдневието, траен елеганција.Секое парче се продава одделно.За да креирате нашиот најнов tabletop колекција ние се собраа на повеќето убави и функционални форми.Секое парче е рачно изработени од црна тера cotta потоа натопена во нашиот потпис бела глазура за естетска дека dodges поими на прим и соодветна во корист на секојдневието, траен елеганција.Секое парче се продава одделно.

Главните карактеристики

Избор на клиент