.

.

Vertx Спектарот 2.0 Ранец, Крошна Зелена, OS

Vertx Спектарот 2.0 Ранец, Крошна Зелена, OS

DEN 4517.04

Пристапност
Во достапна форма

Zippered страна прегради отворен кон телото за подобрување на безбедноста и овозможи на организацијата за вашиот admin опрема со вкупно две zippered мрежа џебови и 7 капка-во џебовите.G-кука ремени им се овозможи пред се размавта да конвертирате на прашка за поголеми предмети.Можат да се сместат до 15" лаптоп.G-кука ремени им се овозможи пред се размавта да конвертирате на прашка за поголеми предмети.На Спектарот Ранец пред размавта може да се конфигурира како надворешен прашка да носат поголеми предмети, додека вашиот лаптоп останува стуткав во својата посветена ракав.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.G-кука ремени им се овозможи пред се размавта да конвертирате на прашка за поголеми предмети.Главната преграда отвора 180° лесно оптоварување и пристап gear G-кука ремени им се овозможи пред се размавта да конвертирате на прашка за поголем items Weapon-компатибилен сокриени носат платформа со јамка поставата & Брз Пристап Повлече табот.Zippered страна прегради отворен кон телото за подобрување на безбедноста и овозможи на организацијата за вашиот admin опрема со вкупно две zippered мрежа џебови и 7 капка-во џебовите.Главната преграда отвора 180° лесно оптоварување и пристап опрема.Zippered страна прегради отворен кон телото за подобрување на безбедноста и овозможи на организацијата за вашиот admin опрема со вкупно две zippered мрежа џебови и 7 капка-во џебовите.Оружје-компатибилен сокриени носат платформа со јамка поставата & Брз Пристап Повлече табот.Хидратација на мочниот меур компатибилен со двојна црево помине преку порти.Главната преграда отвора 180° лесно оптоварување и пристап gear G-кука ремени им се овозможи пред се размавта да конвертирате на прашка за поголем items Weapon-компатибилен сокриени носат платформа со јамка поставата & Брз Пристап Повлече табот.Модуларен поместена лаптоп ракав во главната преграда се прилагодува во големина и позиција и се прилагодува и да стане print-доказ заштитна scabbard за чувствителната опрема.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.G-кука ремени им се овозможи пред се размавта да конвертирате на прашка за поголеми предмети.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Главните карактеристики

Избор на клиент