.

.

512MB RAM Меморија за Kyocera FS-3920DN Печатач (ДЕЛА-БРЗ Бренд)

512MB RAM Меморија за Kyocera FS-3920DN Печатач (ДЕЛА-БРЗ Бренд)

DEN 2159.76

Пристапност
Во достапна форма

Капацитет : 512mb.Форма Фактор : 144 pin SODIMM.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот. 512 MB DDR2 533 MHz 144 pin SODIMM.Компатибилен со : Kyocera FS-3920 DN.Систем Специфични меморија поддржани од страна на Делови-Брз Доживотна Гаранција и Бесплатен Техничка Поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент