.

.

ANGLD Миленичиња Куче Измет Лажица Преносни Рачен Куче Pooper Scooper, Погодно Два во Еден Дизајн,Може да се сместат Кеси за Отпадоци,Куче Поводник Клип,Лесно да ги Собе?

ANGLD Миленичиња Куче Измет Лажица Преносни Рачен Куче Pooper Scooper, Погодно Два во Еден Дизајн,Може да се

DEN 1012.80

Пристапност
Во достапна форма

Serrated рецки, лесен за чистење.Преносни ѓубре торба.Две-во-едно lanyard да го прошетам кучето и лопата измет.Лесен за употреба, не го зграби измет со голи раце.Ергономски рачка, лесно да ги собереш.Име : Пет Две-во-Едно Тоалет Picker Material : пластични анти-кршејќи materialcolor : blue Scope на примена : мали и средни dogs Size : Должина 290mm Notch : 100*70mm Function : тоалет берач со ѓубре bag Features : ергономија, криви се справи, преносни ѓубре bag Made во China Thank за заштитнички нашата продавница.Ако имате добар шопинг искуство, ве молиме give Very добар коментар.

Главните карактеристики

Избор на клиент