.

.

Monrow Жените Hb0581-supersoft Дечко Пот

Monrow Жените Hb0581-supersoft Дечко Пот

DEN 925.68

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 70% Rayon, 27% Памук, 3% Spandex.Направен во САД.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Supersoft ткаенина.Целосна должина, еластичен појас дечко sweatpants со предни џебови.Вклучени во нашата supersoft ткаенина.

Главните карактеристики

Избор на клиент