.

.

Ruiqas Нерѓосувачки Челик Куче Сидро, 360 степени Вртливата Куче Вратоврска Надвор Прашање за Надворешна Дворот Кампување

Ruiqas Нерѓосувачки Челик Куче Сидро, 360 степени Вртливата Куче Вратоврска Надвор Прашање за Надворешна Дворот

DEN 1905.60

Пристапност
Во достапна форма

360 степени СЛОБОДНИ РОТАЦИЈА - циклусот на вртливата база е лесно да се закачите на домашно милениче поводник. 360° вртливата прстен овозможува на вашето куче да се игра и да ја стартувате слободно без заплитане, и дури и да се овозможи повеќе домашни миленици да се користи истовремено и да останат метежот слободни.ЛЕСНО ДА се ПОСТАВИ - Само користење на чекан и го стави на 7.87 инчи долго завртки во карпести или тешко земјата да се поправи на вртливата база.Ќе може да се качи на оваа база на дрво палубата или конкретни кат со кратки шрафови.ЗАБЕЛЕШКА!!!Ова подесување не е погоден за мек песок или калливата земја.ЧУВАЈТЕ домашно МИЛЕНИЧЕ ВО ВАШИОТ VIEW - Овој сет го задржува вашиот миленик во твоите очи за да се спречи водење изгуби, додека обезбедување на вашето животно со доволно простор да се движат и да игра, идеален за игра домашно милениче/обука во двор, градина, паркинг (надворешен кампување итн.ВИСОКА ЈАЧИНА - Изградена со премиум анти- 'рѓа не' рѓосувачки челик со висока цврстина и трајност, може безбедно да издржат до 1000 кг на влечење на сила по инсталацијата, не е лесно да се повлече од земјата.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 1pc вртливата база, 6pcs долго завртки, 6pcs кратки шрафови и 1pc spanner.Погоден за кучиња, мачки, зајаци, кози и повеќе.ВНИМАНИЕ : На поводник НЕ е ВКЛУЧЕНА.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Куче Вратоврска Од Акциите Set Material : Нерѓосувачки Steel Color : Silver Product Големина : 9x9x3.5см / 3.54x3.54x1.38"Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Ви благодариме за вашето разбирање, убав ден!Пакетот Вклучува : 1 x Вртливата base6 x Долго завртки за land6 x Кратки шрафови за concrete1 x Spanner.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Dog Tie Out Stake Set
Material:
Stainless Steel
Color:
Silver
Product Size:
9x9x3.5cm / 3.54x3.54x1.38
Please allow 1-3cm (0.4-1.18) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting. :
Thank you for your understanding, nice day! :
Package Includes:
1 x Swivel base :
6 x Long screws for land :
6 x Short screws for concrete :
1 x Spanner :
Избор на клиент