.

.

ZZXUAN Облека Плакарот Преносни, Смола Материјал, Добра Цврстина, Издржливост, Голем Капацитет, Челик Дизајн на Рамка, Силна носивоста, Погоден за Семејство и Дом Упот?

ZZXUAN Облека Плакарот Преносни, Смола Материјал, Добра Цврстина, Издржливост, Голем Капацитет, Челик Дизајн

DEN 2289.60

Пристапност
Во достапна форма

【Голем Капацитет】низок раст, не го окупира просторот, со површина и облека виси област да се направи дома повеќе чисти. 【Избраните материјали】деталите се сите добро направен и изработени од природни смола материјали, кои не се плашат од влага, светлина и флексибилни и издржливи. 【ABS тока】Користење ABS носат-отпорни, пластика, долг животен век, засилен и издржливи. 【Засилен челична рамка】на Дебел материјал, силни и издржливи, силна товарот капацитет, околу 4,3 mm дебели челични бар, без деформација по редење. 【Упатство за инсталација】Сите токи имаат нанадвор кружна површина, и спроти раскрсницата површини на две токи се спротивни.При инсталирањето на панели и партиции, жица мора да биде на дното од слотот.Материјал : Други Стил : едноставен и модерен Големина : 75x111x47 CM Боја класификација : 6 врати 1 виси чиста бела, 6 врати 1 виси чиста бела симпатична мачка Број на врати : 6 врати Дополнителни функции : демонтажа и монтажа Применливи објект : Возрасни Отворање и затворање на метод : нишалка врата, Дали да се соберат : собранието Гардероба тип : деца гардероба возрасни гардероба Бруто тежина : околу 6 KG.

Главните карактеристики

Избор на клиент