.

.

Количина 50 Парчиња Сребрен Тон Накит Одлуки Шарм Filigrees O6IA5 Pinback Овална Cabochon Brooch

Количина 50 Парчиња Сребрен Тон Накит Одлуки Шарм Filigrees O6IA5 Pinback Овална Cabochon Brooch

DEN 1300.80

Пристапност
Во достапна форма

Количина 50 Парчиња Сребрен Тон Накит Одлуки Шарм Filigrees O6 IA5 Pinback Овална Cabochon Brooch Снабдување Наоди за Ѓердан Нараквица.Големина : 38 x 48mm(1 1/2" x 1 57/64"),Внатрешен : 30 x 30мм(1 3/16" x 1 3/16").Објектот Пакет Количина : 50 Парчиња.Материјали : Цинк Легура, Боја : како Фотографија антички sliver.Илјадници антички бронза, антички sliver накит одлуки шарм на мојата продавница, купи повеќе поевтини.Количина 50 Парчиња Сребрен Тон Накит Одлуки Шарм Filigrees O6 IA5 Pinback Овална Cabochon Brooch Снабдување Наоди за Ѓердан Нараквица.

Главните карактеристики

Избор на клиент