.

.

Гор Велосипед Носат Жените Натпревар Windstopper Мека Лушпа Хулахопки со Chamois

Гор Велосипед Носат Жените Натпревар Windstopper Мека Лушпа Хулахопки со Chamois

DEN 166.80

Пристапност
Во достапна форма

ШЕЛ : 100% ПОЛИЕСТЕР, WINDSTOPPERMEMBRANE, 100% ПОЛИЕСТЕР, ВМЕТНЕТЕ : 87% ПОЛИЕСТЕР, 13% ELASTANE.Увезени.Патент затворање.Хибрид хулахопки : Windproof на фронтот.Обезбедува дополнителна заштита во постудено зимски услови.Тесни одговара.Моќ Жена седиште insert (внеси).Удобно вметнете без гума за џвакање пред половината.Сокриени назад zip џеб.Пред облик на колена.Рефлексивни логото на страна.windproof велосипедизам хулахопки;windproof велосипедизам хулахопки;правец на доказ велосипедизам хулахопки;зима cycing опрема;зимски велосипед облека Windproof велосипедизам хулахопки; windproof велосипедизам хулахопки; правец на доказ велосипедизам хулахопки; зима велосипедизам опрема; зимски велосипед облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент