.

.

NAHANCO ARM85 16 Хром Директно Рака за Правоаголни Цевки Полици

NAHANCO ARM85 16 Хром Директно Рака за Правоаголни Цевки Полици

DEN 266.40

Пристапност
Во достапна форма

Облека рек додатоци / правоаголна рака - 16 инчи.Се користи за правоаголни цевки полици.Произведени во Кина.Пакет Димензии : 48.0" L x 18.0" W x 2.0" H. Облека рек додатоци/правоаголна рака - 16 инчен хром директно рака.Се користи за правоаголни цевки полици.

Главните карактеристики

Избор на клиент