.

.

за iPhone 12 11 X XS XR 6 7 8 Плус Пополнете Светлината Телефон Случај со Прстен Трепка Мобилен Телефон Заштитни Случај

за iPhone 12 11 X XS XR 6 7 8 Плус Пополнете Светлината Телефон Случај со Прстен Трепка Мобилен Телефон Заштитни

DEN 279.60

Пристапност
Во достапна форма

Користете го овој мобилен телефон selfie круг светлина за да се направи вашиот selfie најдобри.Телефонот led прстен светлина, може да го осветлите вашата кожа и направете го тоа многу шармантна под selfie светлина.Оваа H-АЛО прстен пополнете светлината е светла доволно и светлината е многу мека и не блескави,кои можат да се заштитат очите Сопственик на оваа selfie прстен светлината е како да има професионален фотограф,и ќе ги презентира најубавите себе во секое време.Ова е совршен подарок за вашата љубов.

Главните карактеристики

Избор на клиент