.

.

gaoweipeng е Радио за Автомобил Стерео Андроид 10.0 за Kuga Избега 2013-2018 Главата Единица GPS Навигација Мултимедијален Плеер Седна nav со Екран на Допир со 4G+WiFi/SWC/Carplay/Bluetooth/DSP/FM,8

gaoweipeng е Радио за Автомобил Стерео Андроид 10.0 за Kuga Избега 2013-2018 Главата Единица GPS Навигација

DEN 1917.60

Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте во мојата продавница да купат вашите омилени производи.5 D допир IPS екран▶ Оригинални воланот контрола▶ Поддршка 4 K видео формат▶ Поддршка за WI-FI, 3 G/4 G internet If имате било какви прашања, Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Можете да се поврзете на Wi Fi да се види на интернет видео, како и користење на интернет мапата.Сите навигација информации се достапни, e.СТЕРЕО во АВТОМОБИЛ СО BLUETOOTH : Build-во Bluetooth со A2 DP/Телефон книга на овој автомобил mp5 мултимедијален плеер, поддршка hands-free bluetooth повик, bluetooth музика игра, возење повеќе удобно и безбедно.

Главните карактеристики

Избор на клиент