.

.

10 Парчиња Помине Уметност Пенкало, Четка во Собата,Macarone во прав, Ноктите Цвет Сликарска Четка Сликарство Нокти Дизајн Пен

10 Парчиња Помине Уметност Пенкало, Четка во Собата,Macarone во прав, Ноктите Цвет Сликарска Четка Сликарство

DEN 583.20

Пристапност
Во достапна форма

Помине уметност addict комплет : 10 различни ноктите пенкала : ①,Големи Petal пенкало;②,Засечениот пенкало;③,Кратки-држете пенкало;④,Резба пенкало;⑤,Боја пенкало;⑥,со Рамна глава пенкало;⑦,Daisy пенкало;⑧,Petal пенкало;⑨,Штиклирајте пенкало;⑩,Долго се подготви пенкало.Fatliquoring најлон волнамека и еластична, лесно да се работи;Метал пен носителотподобра заштита на влакната;Метал алуминиум цевка penholderудобен зафат, да ви даде подобра нокти искуство.Парична казна за избор : На предмети беа казна за украсување со различни.Работи пристојно добра стартер : Тоа е добра стартер сет за сите кои сакаат да хоп во помине уметност!Можете да бидете многу креативни со овој комплет.По продажбата на : ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори и да ги решава во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент